Příprava na magisterské (inženýrské) zkoušky z ekonomie v Brně

Kurz je určen především studentům, kteří se připravují na magisterské státní závěrečné zkoušky z ekonomie na Ekonomicko-správní fakultě MU. Pokud se student připravuje na jiné škole, doporučujeme zkontrolovat okruhy otázek ke státní závěrečné zkoušce. Cílem kurzu je probrat se studenty všechny okruhy otázek, a tím dát základ úspěšného absolvování státní magisterské zkoušky. Předpokládaný rozsah kurzu je 24 vyučovacích hodin. Cena kurzu je 2 200 Kč.

Nejbližší termín konání kurzu je 28.5. (So) a 29.5.2016 (Ne) vždy od 8:00 do 19:00. Zbývají 2 volná místa. Přihlásit se na kurz je možno buď prostřednictvím emailu info@agenturaunity.cz, kontaktního formuláře  nebo telefonicky na 733 46 00 26.

Kurz bude otevřen při minimálním počtu 6 studentů. Maximální počet studentů v kurzu je 10.
Lektorem kurzu je Ing. Petr Musil, Ph.D.

Od roku 2011, kdy jsme začali tento kurz nabízet, absolvovalo kurz již více než 220 účastníků. Někteří z nich nám dali i zpětnou vazbu.

Dobré dopoledne.
Včera jsem absolvoval státní závěrečné zkoušky na MUNI a chtěl bych touto formou poděkovat. Z ekonomie jsem dostal za B. Váš přípravný kurz mi hodně pomohl. Ve finále jsem studoval především z poznámek. L.V.  (4.2.2015)

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za přípravu ke státnicím, které se hlavně díky kurzu zdařily. Určitě Vás budu doporučovat dál. Děkuji Lemberková Tereza (12.2.2015)

Dobrý den,
chtěla bych Vám říct, že Váš přípravný kurz na státnice z ekonomie byl užitečný. Panu Musilovi opravdu děkuji za zřetelné vysvětlení všech nejasností z ekonomie. Státnice jsem zvládla za A. V.Ch. (14.8.2014)

Dobrý den,
ráda bych vzkázala panu Musilovi, ke kterému jsem chodila na přípravný kurz z ekonomie, že i přes nepříznivé číslo tažené otázky jsem zkoušku dokázala složit s hodnocením B, na čemž má určitý podíl samozřejmě také on. Tímto mu děkuji a posílám pozdrav. Tereza F. (11.7.2014)

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovalal za kurz Příprava na magisterské (inženýrské) zkoušky z ekonomie, které vedl pan Musil. I díky této přípravě jsem státnice zvládla úspěšně!
Musím ocenit přehledné a jednoduché zpracování jednotlivých otázek a dobrou schopnost vše pořádně a jednoduše vysvětlit i přes některá velmi obtížná témata. Skvělá byla i znalost konkrétních učitelů a rady „jak na ně“. Mockrát Vám děkuji a určitě doporučím dále. Jitka B. (27.6.2014)

Dobrý den,
rád bych Vám poděkoval za velice přínosný kurz z ekonomie k magisterským státnicím. Myslím si, že absolvování kurzu pro mě byla ta nejlepší příprava. Látka byla skvěle vysvětlena, malý počet lidí ve skupině napomáhal větší zainteresovanosti a zbavení se ostychu v případě hromadné diskuze nebo žádosti o dovysvětlení.
Několik známých, kteří státnicovali již v únoru nebo před rokem, mi doporučovalo, projít si knihy autorů Variana a Holmana, neboť látku z přednáškových slidů nechápali. Pro mě však byla kombinace zápisků z kurzu a předchozí projití si přednášek (které budoucím účastníkům doporučuji) dostačující volbou, neboť jsem látku (zejména díky lektorovi kurzu) pochopil, chápal jsem souvislosti a nebylo nutné se nic učit zpaměti. Další příklady z praxe k dovysvětlení a zdůraznění klíčových bodů jednotlivých státnicových otázky byly taktéž velkým přínosem.
Kurz rád doporučím i dalším kamarádům a studentům, které ještě státnice čekají.
Ještě jednou děkuji a přeji Vám jen vše dobré.
S pozdravem
M.M. (25.6.2014)

Budeme moc rádi, pokud se nám bude dařit získávat další zpětné vazby od spokojených účastníků kurzu.