Přihlášení a platba kurzů

Jak se přihlásit

Jakmile si zvolíte kurz, který  vyhovuje Vaší pokročilostí i časovým možnostem, můžere zvolit jednu ze tří možností jak se do daného kurzu přihlásit :

  • vyplněním kontaktniho formuláře – uveďte, prosím, název kurzu, o který máte zájem (případně den a hodinu, kdy má kurz probíhat, pokud je to v nabídce uvedeno), jméno a příjmení a telefonní kontakt (abychom Vás mohli vždy včas informovat o naplněnosti kurzu či případných změnách)
  • zasláním emailu na adresu info@agenturaunity.cz – uveďte, prosím, název kurzu, o který máte zájem (případně den a hodinu, kdy má kurz probíhat, pokud je to v nabídce uvedeno), jméno a příjmení a telefonní kontakt (abychom Vás mohli vždy včas informovat o naplněnosti kurzu či případných změnách)
  • pokud si nejste jisti, zda Vámi zvolená pokročilost kurzu bude pro Vás ta pravá, můžete nás kontaktovat telefonicky na tel. čísle 733 46 00 26, kde Vám rádi poradíme.

Jak zaplatit

O úspěšném přihlášení do kurzu Vás budeme vždy informovat potvrzovacím emailem. Jakmile bude ve Vámi zvoleném kurzu přihlášen minimální počet účastníků potřebný pro otevření kurzu, zašleme Vám pokyn k úhradě kurzovného. Kurzy lze platit bezhotovostně na účet číslo 2600214239/2010 vedený u Fio banky, a.s.