Doučování VŠ v Brně

Doučování Mikroekonomie

Kurz je určen především studentům, kteří se připravují na absolvování základních kurzů mikroekonomie vyučovaných na vysokých školách v ČR. Cílem kurzu je pomoci studentům s přípravou na zkoušku. Rozsah kurzu je 26 hodin. Kurz bude otevřen při minimálním počtu 6 studentů. Maximální počet studentů v kurzu je 10. Cena kurzu je 2 200 Kč.
Lektorem kurzu je Ing. Petr Musil, Ph.D.

Doučování Makroekonomie

Kurz je určen především studentům, kteří se připravují na absolvování základních kurzů makroekonomie vyučovaných na vysokých školách v ČR.Cílem kurzu je pomoci studentům s přípravou na zkoušku. Rozsah kurzu je 26 hodin. Kurz bude otevřen při minimálním počtu 6 studentů. Maximální počet studentů v kurzu je 10. Cena kurzu je 2 200 Kč.
Lektorem kurzu je Ing. Petr Musil, Ph.D.

Doučování Mikroekonomie 2

Kurz je určen především studentům, kteří se připravují na absolvování středně pokročilých kurzů mikroekonomie vyučovaných na vysokých školách v ČR. Cílem kurzu je pomoci studentům s přípravou na zkoušku. Rozsah kurzu je 26 hodin.
Kurz bude otevřen při minimálním počtu 6 studentů. Maximální počet studentů v kurzu je 10. Cena kurzu je 2 700 Kč.
Lektorem kurzu je Ing. Petr Musil, Ph.D.

Doučování Makroekonomie 2

Kurz je určen především studentům, kteří se připravují na absolvování středně pokročilých kurzů makroekonomie vyučovaných na vysokých školách v ČR. Cílem kurzu je pomoci studentům s přípravou na zkoušku. Rozsah kurzu je 16 hodin. Kurz bude otevřen při minimálním počtu 6 studentů. Maximální počet studentů v kurzu je 10. Cena kurzu je 1 400 Kč.
Lektorem kurzu je Ing. Petr Musil, Ph.D.